23 Nisan 2011 Cumartesi

Funny Football

user posted image
Tvde futbol

21 Nisan 2011 Perşembe

Barcelona'yı yenerek aldıkları kupayı Real Madrid düşürdü


İspanya Kral Kupası finalinde Barcelona'yı yenerek, 18 yıl aradan sonra kupayı kazanan Real Madrid'in kutlamaları, başkent Madrid'de sabaha kadar sürdü. Gecenin en çok konuşulan olay, kutlamalar sırasında Sergio Ramos'un otobüs üzerinden kazanılan Kral Kupası'nı düşürmesi oldu.
Sergio Ramos, "kupanın durumu iyi" dese de ilk defa kaptan olarak Cibeles'e çıkan Casillas "Acemiyim, ne oldu hiçbir fikrim yok. 2 zor yıldan sonra Kral Kupası'nı kazanmak nefes aldırdı" şeklinde konuştu.
Kupayı yapan firma tarafından verilen bilgilerde, bu tip olaylar göz önünde bulundurularak her zaman iki kupa yapıldığı ve değiştirilebileceği bildirildi.

19 Nisan 2011 Salı

ACAB

user posted image

Funny Football

Hamburg S.V. - Hannover 96


Biz gülüyormuyuz lan

10000 Hammarby

Hammarby IF, İsveç'in Södermalm kentinde kurulan futbol kulübü. Kulüp resmi isminin dışında Bajen olarak da bilinir. 1889 yılında Hammarby Roddförening adıyla kurulmuştur. Son döneme kadar üst seviye liglerde tutunamayan bir görüntü sergileyen Hammarby 1998 yılından beri 1. ligden düşmemiştir ve ayrıca 2001 yılında ilk ve tek şampiyonluğunu da kazanmıştır. Kulüp tarihi boyunca işçilerin takımı olarak da tanınmıştır.

Sezonun ilk maçında 10 000 Hammarby taraftarından sağlam kortejRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...